Daniela Nikoleta K., ktorá si vďaka svojmu ,,prirodzenému“ vzhľadu vyslúžila prezývku „plastiková Barbie“, sa zviditeľnila vďaka reality šou Farma 6. Napriek svojej ambícií dokázať ľuďom, že vie aj pracovať, sa na statku ohriala len dva týždne, no za ten čas si dokázala vybudovať slušný počet fanúšikov. Dnes by ste ju však na ulici spoznali len veľmi ťažko!

Je to ešte vôbec ona?! Daniela Nikoleta K. (22) z Považskej Bystrice sa za posledné dva roky zmenila takmer na nepoznanie. Napriek tomu, že Farmu nevyhrala, svojou umelou krásou si dokázala získať „srdcia“ mnohých fanúšikov, ktorí ju doteraz sledujú na Instagrame v hojnom počte 33-tisíc.

Daniela si zjavne uvedomila, že „rýchlopečená“ sláva, ktorú stihla nadobudnúť počas dvojtýždňového kydania hnoja na Farme, je celkom príjemná, a tak si ju zrejme udržiava tým najlacnejším spôsobom. Svojich fanúšikov totiž pravidelne zásobuje ,,selfiečkami“, ktoré sa nám zdajú nevkusné, doplnenými o silno motivačné citáty, na ktorých sa sporoodetá hrdo pýši vylepšeným hrudníkom. Zámerom je zjavne vyzerať se*y, no Danieline prsia skôr pôsobia, akoby sa poriadne pohádali a teraz sa snažia dostať čo najďalej od seba. Výraznou zmenou pravdepodobne prešiel okrem iného aj ex-farmárkin nos, zle odfarebenú peroxidovú hrivu- či nepodarené 3D-éčka zrejme ani komentovať netreba. Najviac však do očí bijú neprirodzene nafúknuté pery, vďaka ktorým sa blondínka pomaly ale isto začína podobať na Silviu Kucherenko. Nuž, nevieme, či je zámerom mladej Považskobystričanky podobať sa o 12 rokov staršej modelke, no pravdu-povediac, vek by sme jej tipli približne rovnaký. Veď ako sa vraví, proti gustu žiaden dišputát. :-D

Zdroj/Foto: Instagram