Po tom, čo prišla na Farmu nová posila, mala Miška opäť úsmev na tvári – Peťo sa jej hneď od začiatku zdal sympatický a chcela sa s ním skamarátiť. Obidvaja si spolu rozumejú a po skončení šou sa plánujú určite stretnúť.

Keď sa Peter Matejka ocitol v dueli s Mišom Bučkom, Michaela si nevedela predstaviť, že by sa už na statok nevrátila jej jediná spriaznená duša. Pôvabná tmavovláska sa snažila futbalistu motivovať, aby zabojoval a z arény prišiel späť.

miska farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodákovi z Nemšovej sa podarilo poraziť Mikiho 3:2, vďaka čomu môže s ukecanou súťažiacou ďalej rozvíjať vzťah. Ich vzájomné rozhovory sa prehlbujú dokonca natoľko, že si Peťo radšej začal častejšie umývať zuby, ak by došlo k vášnivým bozkom.

Keď dvojica sedela spolu pri stole, Matejka skúsil svoju baliacu taktiku. ,,Ja som si myslel, že najskôr ma opiješ a potom pomiluješ,“ zdôveril sa 37-ročný športovec. ,,Hej, to by si chcel? Tak počkaj, môžeme tú debatu rozvíjať ďalej,“ zaujímala sa fitness trénerka. Samozrejme, Miška chcela vedieť, kedy by malo k pohlavnému styku dôjsť. ,,To príde časom,“ dodal charizmatický blonďák. Ako sa celá situácia vyvinie, sa dozviete už dnes večer na Markíze.

Rozhovor medzi Peťom a Miškou nájdete -TU-

peto a miska farma

peter matejka

Foto/Zdroj: markiza.sk