Obľúbená herečka Drew Barrymore zaplavuje svoj Instagramový profil fotkami, ktoré vypovedajú o tom, že je skutočne šťastná, ba dokonca na nich úplne žiari. Nedávno sa členka Charlieho anjelov pochválila snímkou z túry, ktorú absolvovala so svojimi nenalíčenými kamoškami.

Na fotke sa vyníma sedem krásnych, zrelých, spokojných a hlavne nenalíčených žien, ktoré dokazujú, že v prirodzenosti je krása. Nechýbajú na nej zvučné mená, ako Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz či Nicole Richie. V Charlieho trojke chýba už iba Lucy Liu. Z fotografie sála obrovská energia a radosť. Krásne devy na nej pôsobia skôr ako susedky od vedľa, než nóbl dámy z červeného koberca. Sú jednoducho úžasné.

Nemusia špúliť pery ako kačice ani vystavovať dokonale obnažené krivky, aby zaujali davy ľudí. Ony si ich získali svojou prirodzenosťou.

 

Pod fotku Drew Barrymore napísala krásne slová: „Držte sa tých, ktorých máte radi a vylezte na horu spoločne. Ženy v mojom živote sú ženy činu. Týka sa to života, práce aj fyzických schopností. Nasledujem svoje priateľky. A keď som v núdzi, priľnem k nim ešte viac. A keď ma potrebujú ony, viem, že som spravila niečo správne, lebo som si zaslúžila ich dôveru. Milujte svojich priateľov. Zdieľajte láskavosť. Vychutnávajte si momenty a hlavne… robte si viac plánov!!!!!!!!!”

#peopleilove #sweatybetties ok this is my last post for this series. Every Monday I work out with my girlfriends and, as female writer Isaac Dennison said, "There is nothing you can't cure with saltwater. Sweat, tears and the ocean." May I say 2016 has been a most unique year. I have cried a lot this year. I have run to oceans. I have tried to pull it all back together by moving my body until the egg cracks, and the sweat pours out and releases something. I have always been a person who is flawed. I forgive. I fight. But I do not fight with others. I will spend my life trying to give love. And I am always aware and appreciative when I receive it. My heart is very open right now. Let us all be as good to each other as we have ever been. 2017, here we come. And yes! I will be arm and arm, with all the #peopleilove

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

 

 

#peopleilove Right? I want to live in this forever…

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Foto: Instagram, ouchpress.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.