Jeho piesne milujú snáď všetky ženy a minimálne polovica z nich by si vedela s týmto charizmatickým a romantickým chlapom predstaviť aj spoločný život. Milé dámy, musíme vás však sklamať, pretože Ed Sheeran už dámu svojho srdca dávno našiel! 

Anglický spevák Ed Sheeran má síce len 25 rokov, no na svojom konte má pripísané vďaka vynikajúcim skladbám veľké úspechy. Ak ste si mysleli, že jeden z najúspešnejších hudobníkov súčasnosti bude svoju priateľku hľadať vo vlnách šoubiznisu, ste na omyle. Edovo srdce si totiž nezískala žiadna spevácka kolegyňa zo sveta šoubiznisu, ale “obyčajná” žena, ktorá je hráčkou pozemného hokeja! Cherry Seaborn má 24 rokov a so spevákom sa spoznali už v škole. Pár tvoria takmer dva roky, no trvalo skutočne dlho, kým sa spolu začali ukazovať aj na verejnosti. Dvojici to spolu skutočne pristane a ktovie, možno už čoskoro budeme počuť aj svadobné zvony. :)

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.