S novým rokom prichádzajú i nové kalendáre. O miesto na stenách ich bojuje mnoho, avšak jeden by vás mohol zaujať viac než ostatné. Obsahuje nielen fotky krásnych Sloveniek, ale zároveň i pomáha. Váš hľadáčik kalendárov upriamte na “Fashion Charity Calendar”.

Pomoc v akejkoľvek forme je vždy obdivuhodná. Náš obdiv si preto zaslúžia aj majiteľ vlasového štúdia v Trnave Jirko Blatný a majiteľka jedného z trnavských butikov Simona, ktorí spojili svoje sily, aby vytvorili kalendár s úžasnou myšlienkou. “Fashion Charity Calendar”obsahuje fotografie známych slovenských krások odetých do obľúbenej značky oblečenia, ktorá je populárnej najmä vďaka svojím veselým Disney motívom. V úlohe modeliek sa tak ocitli napríklad Dominika Mirgová, Anita Soul, Twiinsky či Barbora Rakovská. Dievčatám sa o dokonalú korunu krásy postaral Jirko, ktorý je popredným celebritným kaderníkom, o makeup talentovaná vizážistka Daniela Christová, mimochodom, dcéra Ivany Christovej, a fotoaparát bol zverený do rúk známeho fotografa Michala Petríka.

Výťažok z fashion kalendára bude smerovať na Detskú hematológiu a onkológiu na bratislavských Kramároch. Veríme teda, že sa vďaka jeho predaju podarí vyzbierať čo najviac peniažkov.

Foto: Michal Petrík

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.