Ak vám nič nehovorí meno Channing Tatum, v prvom rade neveríme, no možno bude stačiť, ak spomenieme horu svalov, dokonalé telo, krásny úsmev a pridáme zoznam najlepších filmov, kde si toto všetko môžete vychutnať.

1. Channingova prvá významnejšia snímka bol tínedžerský film ,,Ona je on“ s herečkou Amandou Bynes. Tento film síce možno nie je žiaden trhák, ale keď na vás každú chvíľu vyskakuje Channingovo dokonalé telo, tak mu odpustíte aj tú, miestami nudnú, dejovú líniu.

2

2. Medzi jeho najznámejšie filmy patrí tanečná snímka Let´s dance. Možno niektoré z vás trochu sklameme, ale práve pri tomto natáčaní spoznal svoju manželku, s ktorou je dodnes. To však na filme a jeho tehličkách neuberá ani náhodou! Film sa odohráva na umeleckej škole, kde Tatum, ako drzý rebel Tyler, porušuje pravidlá, no hlavne neprestáva tancovať (a vyzliekať sa).

20

3. Život je boj. Na rozdiel od predchádzajúcich filmov ide o drámu, ale čo je viac sexy ako polonahí muži bojujúci proti sebe? Behom jednej zo scén si dokonca Channing zlomil nos, no našťastie mu to z krásy neubralo, čo myslíte? :)

1

4. Samozrejme, máme tu niečo aj pre romantické duše a to film ,,Milý John“. Počas 108. minút sa jednoducho musíte zamilovať do nežného a milujúceho Channinga, ktorý by pre lásku obetoval naozaj všetko. Stačí len privrieť oči a predstaviť si, že namiesto Savannah zviera v náručí vás..

5. Inak to nie je ani v romantickej dráme ,,Manželský sľub“. Ako by ste sa cítili, ak by ste sa jedného dňa prebudili v nemocnici so zistením, že vaša polovička, ktorú nadovšetko milujete, si vás nepamätá? Vo filme, ktorý je nakrútený podľa skutočnej udalosti, prežije Tatum mnoho sklamania, no stále dáva ženám nádej, že skutočná a silná láska predsa len existuje. A okrem toho nemôžeme nespomenúť, že práve v tomto filme predviedol Tatum aj svoje nahé telo. Naozaj je na čo pozerať!

6. Ako čerešničku na záver sme si nechali jeho dva novšie filmy, ktoré určite stoja za zmienku. ,,Magic Mike“ a ,,Magic Mike XXL“ sú jedinečné snímky z prostredia mužských striptérov. Zatiaľ čo v jednotke vystupuje ako skúsený striptér, ktorý zaúča nováčikov do svojho remesla, v dvojke sa už ukazuje ako zrelý muž, ktorý si splnil sen a vyrába nábytok na mieru. Čo by to však bol za striptéra, keby sa nenechal zlákať na posledné súťažné vystúpenie so svojimi bývalými parťákmi? :)

Aj vy už viete, čo budete pozerať v sobotu večer? :)

Autor: Monika J. | Foto: Flickr, Facebook, http://7-themes.com/