Jenna Dewan a Channing Tatum patria medzi najhriešnejšie páry Hollywoodu. Fanúšikovia tejto dvojice vedia, že ich vzťah začal počas nakrúcania prvého spoločného filmu Step Up. Nevedeli však, že všetko sa to začalo v jednu divokú noc, keď bol Channing na párty so svojimi filmovými kolegami. Vraj si chcel konečne užiť a uvoliť sa, no po celý čas musel myslieť na svoju hereckú partnerku. V známej americkej talkshow s Ellen DeGeneres to na svojho manžela Channinga “nabonzovala” priamo krásna Jenna!

Keď počas natáčania filmu ,,Step Up” ktosi v o druhej ráno zaklopal na dvere hotelovej izby krásnej herečky, rozhodne nešlo o zvodného Magic Mika. V momente, ako Jenna otvorila, čakalo ju prekvapenie. Stál za nimi hriešny herec Channing Tatum potužený alkoholom, len v spodnom prádle, sombrérom na hlave a čižmami Ugg so slovami: “Poďme na to!”

“Zabralo to,” prezdradila so smiechom Jenna, ktorá sa tiež priznala k tomu, že druhý deň ráno museli všetkým vysvetľovať, kde Channing bol, pretože ho všetci zháňali, nakoľko ho po party nenašli vo svojej hotelovej izbe.

Odvtedy už prešlo neuveriteľných 10 rokov a dnes patria k najšťastnejšiemu a najsledovanejšiemu páru Hollywoodu. Tanečníci a herci spolu majú 3-ročnú dcérku Everly a darí sa im aj v profesionálnej kariére. Napriek tomu, že žijú pod hollywoodskymi svetlami reflektorov, sa o láske medzi nimi nedá ani po toľkých rokoch pochybovať. Tiež začínate rozumieť tomu, že aj trápne začiatky môžu dopadnúť nakoniec viac než dobre? :)

Foto: Instagram, Twitter