Ženská myseľ zvládne všetko, avšak len do momentu, kedy sa na scéne objaví jeden z najšťavnatejších hercov Hollywoodu. Channing Tatum, do ktorého sme sa zamilovali ešte vo filme ,,Step Up” či ,,Magic Mike”, si povedal, že svoju príťažlivosť ešte znásobí a naučí sa hrať na klavíri. No ktorá by nepodľahla krásnemu hudobníkovi, ktorý ovláda svoj ,,nástroj”? :)

Hollywoodsky poloboh Channing Tatum, žiaľ, ženatý, sa rozhodol, že od Nového roka začne posúvať svoje hranice. Sadol si preto za klavír, na ktorom sa momentálne učí hrať notoricky známu skladbu od Beethovena, Pieseň pre Elišku. So svojim počinom sa nezabudol pochváliť ani fanúšikom na sociálnych sieťach. ,,Hahaha! No, dodržiavam moje novoročné predsavzatie “učiť sa nové veci”. Ale naučiť sa sám hrať na klavír je brutál. Musím čoskoro dostať nejaké normálne lekcie. Pieseň je príliš ťažká,” uviedol na svojom profile. No nie je rozkošný? :)

Foto: YouTube | Video: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)