Tým, ako nekonečne vie milovať, nás dostal už vo filme ,,Manželský sľub” či ,,Milý John”. Do jeho očí grázla, no zároveň tanečného génia sme sa zamilovali už v snímke ,,Step Up” a svojim dokonalým telom Adonisa si nás absolútne podmanil v bezkonkurenčnom Magic Mikeovi. Aj keď by sme mu však zniesli modré z neba a vzdali sa všetkých veterníkov s krémešmi, ostaneme zrejme na ocot. Srdce Channinga Tatuma totiž patrí výhradne herečke a tanečnici Jenne Dewan.

Channing Tatum a jeho manželka Jenna Dewan Tatum sa stretli počas nakrúcania prvej časti úspešnej rady tanečných filmov Step Up. Dvojica, ktorá pred kamerami stvárňovala zamilovaný pár, si padla do oka aj mimo nich, a tak vznikol jeden z najkrajších hollywoodskych párov, ktorý to spolu ťahá už (na celebrity) neuveriteľných 10 rokov. Chann neustále vyjadruje svojej manželke city osobne, ale aj verejne a podľa všetkého je do nej stále zamilovaný ako mladý teenager. Po vyznaniach na výročie, na deň matiek či na narodeniny herec ukázal fanúšikom svoju Jennu tak, ako ju Boh stvoril a na Instagram zavesil fotografiu, na ktorej je v ich spoločnej posteli celkom nahá. “Čas na spanie = najlepší čas,” uviedol tanečník k snímke. Nuž, Channing sa evidentne nevie vynadívať a my sa mu, popravde, ani nečudujeme.

Nahú Jennu Tatum, obdivovanú jej manželom, môžete vidieť TU!

Foto: Instagram, unwrappedphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)