Aj keď sa hovorí, že siedmy rok je pre páry kritický, táto definícia rozhodne neplatí pre manželstvo Channinga Tatuma a Jenny Dewan Tatum, ktoré patrí k najstabilnejším v Hollywoode. Práve včera totiž oslávili siedme výročie svadby a ako sa zdá, stále sú do seba zamilovaní ako v začiatkoch ich vzťahu!

Lámač ženských sŕdc Channing Tatum a krásna tanečníčka Jenna Dewan Tatum sa spoznali v roku 2006 pri natáčaní celosvetovo úspešného filmu Let´s Dance. Zamilovaný pár preniesol svoje reálne sympatie aj do tanečnej snímky, kde to medzi nimi len tak iskrilo. Hneď po ukončení natáčania svoj vzťah potvrdili a odvtedy tvoria jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu. Chann prejavuje lásku svojej manželke doslova na každom kroku a neochvejnú zamilovanosť vyjadruje aj na sociálnych sieťach, kde Jenne nepovie inak ako ,,Koláčik”. :) Inak tomu nebolo ani v deň výročia: ,,Táto žena, 11 rokov spolu, 7 manželia. Šťastné výročie, koláčik. Ďakujem ti, milujem ťa. Plus-  vyzeráš prekliato dobre!!!” :)

 

7 years ❤️

A post shared by Jenna Dewan Tatum (@jennadewan) on

 

I took this just days after jenna and I (mostly jenna) brought our little girl into the world. I've taken many like it over the past 3 years but this is one of my favorites. She was so tired. Haha. But she has such deep strength and other worldly grace. Watching her in those first days transform into a mother was life changing. She was every bit the beautiful, sexy, funny, flawed creature I fell in love with. But the prism turned and showed a whole new light that I had no idea existed, the light of a mothers love. Thank you for that baby. Saw this quote today –" The most important thing a father can do for his children is to love their mother. Theodore Hesburgh" there are a lot of important things in being a father. Who knows what the most important thing is? All I know is that in my case this is pretty high on my list. Love you cake!

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

 

 

🎉💃🏻

A post shared by Jenna Dewan Tatum (@jennadewan) on

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)