Čo viac si žena môže priať ako šikovného chlapa, ktorý sa vie aj obracať v kuchyni a na tanieri vykúzli hotové majstrovské dielo. I keď nie každý toto svojej polovičke dokáže splniť, Ivan s Ferom z jojkráskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sú jasným príkladom toho, že i muž dokáže výborne navariť, a dokonca lepšie ako mnohé ženy.

O ich kvalitách svedčí i fakt, že na svojom konte už majú 15-tisíc Eur a stali sa tak rekordérmi tejto kulinárskej šou. V poslednom kole, ktoré bolo odvysielané v piatok 23. februára, však okrem svojej šikovnosti ukázali aj obrovské srdce, čím dojali všetkých v štúdiu, ale i divákov pri televíznych obrazovkách.

Aďka s Beátkou si v piatok už po štvrtýkrát zmerali sily s chlapcami a dokazovali naozaj bravúrne výkony. Počas posledného varenia však neboli vo svojej koži, a tak sa Aďka rozrozprávala o svojej chorej kamarátke, ktorá je onkologickou pacientkou. Práve jej chcú dievčatá venovať celú svoju výhru, nakoľko sa sama stará o dve deti a má to v súčasnosti veľmi ťažké.

Smutné rozprávanie dievčat dojalo aj Ivana s Ferom, ktorí sa nakoniec rozhodli, že ak by výhru 500 Eur získali oni, taktiež ju venujú ich chorej kamarátke. Tak sa i stalo, a keďže Ivan s Ferim postúpili do ďalšieho kola, peniažky darovali na dobrú vec, čo rozcítilo nielen všetkých v štúdiu, ale i divákov pri televíznych obrazovkách. Chlapci, naozaj krásne gesto!

Zdroj: TV JOJ | Foto: Instagram