Plač, slzy ani búchanie dverami už kanadskému spevákovi nepomôžu. Preto sa obrátil na svojich právnikov a podal žalobu na českého komika, ktorý si dovolil zorganizovať falošné vystúpenie a verejné prezentovanie pod spevákovým menom.

Český zabávač Kamil Bartoš sa konečne dočkal reakcie samotného Justina Biebera. Hovoríte si, o čo ide? Pred vypredaným koncertom mladej hviezdičky, ktorý sa uskutočnil ešte v novembri minulého roka, zorganizoval falošné vystúpenie a s pomocou dvojníka narafičil spevácke číslo na streche nákupného centra Harfa, ktoré sa nachádza priamo vedľa O2 arény.

Kazma, ako si Kamil hovorí, použil jeho najznámejšiu live verziu hitu Love Yourself, ktorú ale fanúšikovia ihneď spoznali a okamžite prišli na to, že ide o podvrh.

Bartoš práve vydal dlho očakávaný diel populárnej “One man show”, kde popisuje, ako s pomocou Európy 2 našiel dvojníka aj ako celú túto maškarádu pripravil. Aby toho nebolo málo, „Kazmovci“ si ulovili záber Justinovho zadku, za ktorý navyše chceli niekoľko tisíc dolárov. Nakoniec však majú na krku žalobu.

Celú prípravu tohto žartíka aj jeho záverečnú dohru, si môžete pozrieť TU.

Foto: Facebook, Instagram | Video: YouTube