Fanúšikom českej rapovej scény je interpret Martin Pohl alias Řezník možno povedomý. 35-ročný muž je známy svojím provokatívnym a vulgárnym správaním, čo u susedov predviedol aj na udeľovaní cien Slavík 2021. Speváčka Monika Bagárová mu poriadne naložila!

Martin Pohl sa stal v roku 2013 víťazom ankety Hviezda internetu, avšak kvôli svojej povesti bol vylúčený. Po veľkolepom návrate Slavíka sa ale organizátori rozhodli rapera medzi nominovanými ponechať, vďaka čomu sa mu podarilo získať sošku v kategórii hip hop & rap. Řezník však namiesto ďakovnej reči skritizoval hudobných kolegov.

,,Úprimne som mal veľkú radosť, keď táto anketa skončila, a dúfal som, že už sa nebude obnovovať. Česká pop music je už roky na úplnom dne, nekopíruje zahraničné trendy, a keď si občas naladím v aute rádio, urobí sa mi fyzicky zle,“ nechal sa počuť Martin počas živého vysielania, pričom mal po celý čas na tvári jeho povestnú masku lebky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Toto je taký rebríček toho, čo počúvajú ženské 50 až 60 plus. U nás sú šikovní progresívni umelci, ale tí v tejto sále nesedia,“ pokračoval Čech, ktorý hviezdne publikum pobúril. Rozhorčená ostala aj Monika Bagárová – tá večer predávala cenu spoločne s priateľkou zo SuperStar Patriciou Pagáčovou.

,,Chcela by som konkrétne k pánovi Řezníkovi. Podľa mňa ste zhnitá plesnivá osoba, ktorá sa schováva pod maskou a nemá odvahu ukázať svoju tvár, no nevidím sa, nechceme vás stretávať… Vy, moji drahí kolegovia, ste úžasní muzikanti, talentovaní ľudia a ja vám všetkým držím palce a vážim si vás,“ uviedla stručne na margo drzého rapera populárna speváčka. Video z Českého Slávika nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: YouTube – Vystřiženo Sečteno, TV Nova