V období krízy, kedy sa nad nami vznáša pomyselný mrak plný obáv a strachu, sa stále nájdu jednotlivci, snažiaci sa pochmúrnu atmosféru odohnať a vniesť ostatným do ustráchaných duší aspoň štipku nádeje. Český lekár Marek sa s pomocou moderátora Leoša Mareša pokúša osloviť širokú verejnosť s cieľom poukázať na to, akým spôsobom sa zdravotníci na aktuálne dianie počas epidémie koronavírusu prizerajú – jeho slová vás zaručene chytia za srdce.

Známy porotca talentovej šou Superstar prijal pred pár hodinami emotívnu správu, akú jednoducho nemohol nezdieľať. Vedúci pracovník záchrannej služby ho požiadal, aby národu odovzdal silné posolstvo, pochádzajúce od tých, ktorí v dnešných vyhrotených časoch nasadzujú najvyššiu obetavosť.

Leoš Mareš

,,Chcel by som, aby ľudia vedeli, že sme fakt vďační za každú ich ušitú rúšku, ktorú nám venujú, za každú pizzu, ktorú nám pošlú, za každý potlesk, ktorý večer počujeme. Vnímame ho a nesmierne si ho vážime, každý milý pozdrav na ulici, každý prejav pochopenia toho, že sme tiež len ľudia – dáva nám to energiu a silu do ďalšej práce, ktorú budeme v nasledujúcich dňoch fakt všetci potrebovať,“ znie úryvok úprimného prejavenia vďačnosti od človeka, ktorý si sám zaslúži obrovský obdiv.

Odvážny doktor zároveň vyjadril poďakovanie rodinám zdravotníkov a taktiež svojej tehotnej manželke, ktorá ho každý deň púšťa do práce s vedomím, že „tam vonku“ je teraz potrebný viac než doma. Celé znenie dojemného príspevku, odzrkadľujúce nevysloviteľnú pokoru a silu charakteru, si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/leosmares | Foto: Instagram/leosmares, Pixabay.com