Česká speváčka Monika Bagárová zrejme nemá najšťastnejšie obdobie. Pred pár týždňami nezvládla maturitnú skúšku, následne čelila dosť tvrdej kritike od fanúšikov za kontroverzné video na Instagrame a aby toho nebolo málo, nedarí sa jej podľa všetkého ani v partnerskom živote.

Nie je to tak dávno, čo sme vás informovali o tom, ako si Monika užíva partnerský život na diaľku s bohatým Američanom, a dokonca sa už skloňovalo aj slovo svadba. Všetkému je však už zrejme koniec, pretože podľa viacerých českých médií sú Monika a jej priateľ na pokraji rozchodu. Krásna speváčka predtým strávila niekoľko mesiacov za veľkou mlákou, prípadne pricestoval on za ňou do Čiech, ale v poslednom období sa to už vôbec nedeje. Len čas ukáže, či bude mať tento románik ešte nejaké pokračovanie alebo bude Monika oficiálne slobodná. :)

Monika Bagárová Monika Bagárová Monika Bagárová Monika Bagárová Monika Bagárová

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)