Je v chomúte! Ak ste ako dievčatko, tínedžerka či už ako dospelá žena snívali, že raz odkráčate k oltáru, kde vás bude čakať David Škach, člen českej skupiny Lunetic, teraz zrejme trpko zaplačete. Na vašom mieste sa totiž uplynulú sobotu ocitla úplne iná dáma, pričom jej svadobný outfit vás zrejme poriadne šokuje!

Kedysi pred jeho domom spávali dievčatá, ktoré tajne dúfali, že sa raz zaňho vydajú. David Škach totiž spolu s ostatnými členmi fenoménu Lunetic patril k najväčším lámačom ženských sŕdc všetkých čias. Dnes po jeho boku stojí sympatická manželka, s ktorou už rok vychovávajú spoločnú dcérku.

Lunetic

Dvojica vhúpla do zväzku manželského uplynulú sobotu, pričom zvesť o životnej udalosti sa objavila na oficiálnej facebookovej stránke Luneticu. ,,Tak už aj David sa nám včera 3. augusta oženil. Bola to krásna, netradičná svadba v prírode na Morave.”

Nezvyčajnému svadobnému prostrediu prispôsobili ženích s nevestou i svoje outfity. Namiesto honosných rób od zvučných návrhárov tak zvolili ľanové šaty, aké sa na slávnosti tohto druhu, navyše u celebrít, takmer vôbec nevidia. Nuž ale ako sa hovorí – proti gustu žiadny dišputát. Škachovcom srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Lunetic – comeback