Novopečená mamička Tereza Chlebovská sa môže pochváliť tesne po pôrode dokonalou postavou. Zatiaľ čo iné ženy urputne bojujú niekoľko mesiacov, aby sa vrátili k pôvodným mieram, táto česká miss z roku 2012 má figúrku zadarmo.

25-ročná tmavovláska zažíva v tieto dni najkrajšie chvíle svojho života. Len prednedávnom totiž priviedla na svet svoje prvé dieťatko, dcéru Emku, z ktorej sa doma teší s o rok mladším partnerom, českým futbalovým reprezentantom Pavlom Kadeřábkom.

Rovnako ako aj iné známe osobnosti, ani Tereza nezabúda na svojich fanúšikov na sociálnych sieťach. Okrem fotiek bábätka naposledy pridala záber seba, kde je na dvoch snímkach, ktoré od seba delí len pár dní. Rozdiel je však obrovský! Na jednej fotografií je modelka v deviatom mesiaci tehotenstva, tesne pred pôrodom, pričom na druhom zábere má len päť dní po pôrode. Šarmantná Misska má neuveriteľne ploché bruško, ktoré vôbec nenasvedčuje tomu, že je čerstvou mamičkou!

Aj keď má Tereza postavičku ako lusk, svojím komentárom k fotografii dokazuje, že pre ňu sú dôležité úplne iné veci. ,,Zvláštne, ako rýchlo sa človeku dokážu zmeniť priority. Ešte pred rokom by som nejaké to kilo navyše riešila a snažila sa dostať do formy čo najskôr. Ale teraz? Teraz je to pre mňa absolútne nepodstatná vec. Množstvo mamičiek si urobí fotku tesne pred a po pôrode, tak som si ju urobila tiež. Ale pre mňa to najdôležitejšie na fotke je tam vľavo, v brušku,“ vyjadrila sa sympatická mamička. Celej rodinke to veľmi pristane, srší z nich veľa lásky. Dúfame, že z malej Emky vyrastie krásna a úspešná žena ako je jej maminka!

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Instagram Foto: Instagram, Facebook