Výsledok prezidentských volieb v USA je momentálne témou číslo jeden snáď v každej krajine tejto zeme. Okrem zopár priaznivcov má novozvolený prezident Donald Trump jednu fanúšičku aj v susednom Česku, a to svoju bývalú svokru pani Mariu Zelníčkovú! Tá neváhala a rozhodla sa prísť ,,Dona” podporiť priamo na miesto boja.

Donald Trump, nový americký prezident, porazil svoju sokyňu Hillary Clintonovú a získal tak miesto v Bielom dome. Jeho bývala svokra Marie Zelníčková neváhala a svojho ex-zaťa prišla podporiť priamo do New Yorku. Don jej vraj v správe napísal: „Babi, dúfam, že sa uvidíme.” Ona neváhala, sadla na lietadlo a podporila ho tak, ako všetci jeho blízki. „V tomto čase, keď Don bojuje o Biely dom, nemôžem zostať na Morave,” vyhlásila Marie po prílete do Ameriky. Ivana Trump, Donaldova bývalá manželka a matka troch detí, aj napriek rozvodu ,,prezidenta” podporuje a obdivuje. Udržiavaná blondínka žije momentálne v exkluzívnej newyorskej štvrti, kde vlastní 5-poschodový dom. Práve toto miesto sa stalo hlavnou základňou pre Dona a jeho rodinu, čakajúc na výsledky volieb.

bez-nazvu„Na Donovi si vážim to, že je pracovitý a húževnatý. Je to poklad v rodine. Má svoj biznis, takže vie, že aj keď by prehral, nič na nestane. Po skončení volieb si pripijeme, nie však alkoholom. Ja nikdy nepijem a Donald, to vie málokto, alkohol nepije tiež! Pije iba kolu, mlieko a džús. Nikdy nespomenul, že sa do Bieleho domu teší. To som sa ja tešila viac,” citoval vyjadrenie pani Marie slovenský týždenník Život. Ameriku navštevuje často, každý rok totiž jazdia na Floridu s celou rodinou.

trumpovirodinkaFoto: Twitter.com, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: