29-ročná Zdenka M. spáchala brutálnu vraždu svojho novorodeného bábätka za dverami ubytovne. Pôvodne ho mala v pláne opustiť v lese alebo pustiť po prúde rieky. Napokon nevinné dieťa zabila spôsobom, za ktorý bude vo väzení pykať dvadsať rokov!

Zdenka M. spáchala brutálny čin po tom, čo porodila svoju dcéru v sprche, kým jej partner spal. Pred pôrodom si krkavčia matka naplánovala, že dieťa zanechá v lese alebo ho pustí po toku rieky a nechá napospas osudu. K ohavnému činu sa dopustila zo strachu, že by ju po prevalení tehotenstva partner opustil.

V osudnú noc, keď začala rodiť v sprche, klačala na zemi a videla hlavičku dievčatka. Nedokázala vyrodiť placentu a dieťatko začalo plakať. Rukou odtrhla pupočnú šnúru a začala krvácať. Malá plakala stále intenzívnejšie a placenta nechcela ísť von. V tom urobila ten odporný čin, na ktorý do smrti nezabudne.

Dcéru prikryla uterákom a celou silou jej dupla na hlavičku. Dievčatko stále plakalo, tak matka svoj vražedný úkon zopakovala ešte intenzívnejšie. Napokon sa obliekla a telíčko chcela hodiť do rieky. Po pôrode však bola vysilená a dieťatko sa tak rozhodla odhodiť do kontajnera. Ten nedokázala otvoriť a nebohého telíčko voľne pohodlia pred neho.

Zdenkin partner o ničom nevedel. Keď sa dozvedel, čo sa stalo, zavolal záchranku. Žiaľ, novorodeniatku už nebolo pomoci. Podľa vyjadrení susedov nebolo na vrahyni tehotenstvo vôbec poznať pre jej kyprú postavu. Teraz za svoj ohavný čin môže zhniť v base.

1478191198659

Zdroj: blesk.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.