O Dare Rolins je známe, že si dáva na svojom vzhľade záležať, tvrdo cvičí a hýbe sa ako za starých čias, no napriek tomu sa zdá, že fotky, ktoré zavesí na sieť, sú starostlivo vyberané – a pravdepodobne aj retušované. Naživo totiž podľa Čechov vyzerá celkom inak.

Krásna len na Instagrame? Túto otázku si kladú naši českí bratia pri pohľade na speváčku Daru Rolins, nakoľko na sociálnych sieťach blondínka pôsobí, akoby mala o dvadsať rokov menej.

Obľúbenú speváčku naši západní susedia kritizovali najmä za make-up, ktorý si dala na tvár pri príležitosti krstu knihy Dominiky Cibulkovej s názvom Tenis je môj život. Zhodujú sa na tom, že bol príliš tmavý a Dare skutočne až tak nepristal. Navyše jej vraj zvýrazňoval vrásky, čo bol oproti fotkám, ktoré má na sociálnych sieťach, veľký rozdiel.

Na druhej strane ale redaktori známeho bulvárneho plátku veľmi ocenili to, že slovenská diva môže slúžiť ako inšpirácia pre všetky ženy, ktoré sa v žiadnom prípade nemajú hanbiť za svoj vek. Je to totiž len číslo!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins make-up
Nešťastný make-up, ktorým Čechov veľmi nezaujala.
Dara Rolins a Dominika Cibulková.
Fotka z krstu Dominiky Cibulkovej, ktorú dala Dara na Instagram. Oproti neupraveným fotkám z médií na nej vyzerá neporovnateľne lepšie.

Prirovnali ju k 80-ročnej speváčke

Napriek tomu, že Dara je populárna aj v Čechách, miestnym predsa len nesadla ešte jedna vec. Pred viac ako mesiacom speváčka krstila svoj nový diár na rok 2020 Rok podľa dary. Udalosť poznamenal menší trapas, keď sa Darina fanynka Michaela medzi regálmi s knihami potkla, spadla a navyše sa ešte aj kompletne poliala kávou. Ľudí na sociálnych sieťach však predsa len zaujalo niečo iné: „Zvláštny výraz na fotke, pripomína mi pani Evu Pilarovú!,“ znel jeden z komentárov, ktorému dali mnohí za pravdu. Z nepodarenej fotky, ktorú Dara, samozrejme, do svojej Instagalérie nezaradila, si najmä Česi ešte niekoľko dní uťahovali. Pozrieť si ju môžete — TU —-

Speváčka Eva Pilarová však bola – a ešte aj v osemdesiatke stále je – krásna žena. Rozhodne sa teda ani v prípade takýchto postrehov nie je za čo hanbiť.

Dara Rolins

Zdroj: Extra.cz | Foto: Extra.cz, Instagram/dararolins_vermi