Uplynulé Vianoce dostala rodina Mirky Partlovej pod stromček ten najdokonalejši darček. Talentovaná herečka totiž krátko pred najkrajšími dňami v roku priviedla na svet zdravého chlapčeka, za čo si vyslúžila množstvo gratulácií od známych i neznámych fanúšikov. Práve tí sa aktuálne môžu tešiť z veľkej novinky!

Mirka Partlová je samé prekvapenie. Osem mesiacov po tom, ako sa na verejnosti prevalila jej tajná svadba s o deväť rokov mladším priateľom Matejom Gálisom, sa dvojica pochválila, že sa ich rodinka čoskoro rozrastie o nového člena. Dnes sa tak už sympatickí manželia radujú z malého synčeka, ktorý dostal netradičné meno Julian Daniel.

Od narodenia chlapčeka ubehol len mesiac a už tu máme ďalšiu novinku v súvislosti s obľúbenou slovenskou herečkou. TV Joj ju totiž obsadila do hlavnej úlohy svojho úplne nového projektu zo školského prostredia – od polovice februára sa bude Mirka na obrazovkách objavovať ako rozvedená psychologička a zároveň mamina Hana v seriáli Bola raz jedna škola.

Natáčanie ale do aktuálnych povinností 34-ročnej mamičky vôbec nezasiahlo, nakoľko sa blondínka pohybovala na pľaci v lete minulého roka, kedy bol drobček ešte v brušku. Okrem Mirky však seriál prinesie aj ďalšie známe tváre, ako Ady Hajdu, Diana Mórová, Barbora Švidraňová či Vica Kerekes.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/partlovamirka