Očakávanie a narodenie dieťaťa je jedným z najkrajších období života ženy. Neprináša však so sebou iba netrpezlivé očakávanie vytúženého bábätka, ale i nejaké to kilečko navyše. A práve to je pre mnohé dámy kameňom úrazu! Na vlastnej koži to pocítila aj mladá mamička, ktorá sa štyri mesiace po pôrode vybrala na kúpalisko. Pozrite sa, čo jej bez servítky na ústach povedala neznáma žena.

Lexi Sinclair sa štyri mesiace od pôrodu odhodlala ísť so svojim synčekom na kúpalisko, kde si užívala letné slnečné lúče a osviežujúcu vodu v bazéne. Keď k nej však pristúpila neznáma žena, z jej slov zostala doslova šokovaná. Nenápadný rozhovor o materstve, pôrode a dieťati sa razom zmenili na nepríjemnú záležitosť. Neznáma žena sa do Lexi pustila ako sup a začala jej vytýkať jej postavu. Vraj svojim výzorom pohoršuje všetkých mužov na kúpalisku a namiesto dvojdielnych plaviek by mala zvoliť jednodielne.

Lexi na ženu pozerala ako obarená, no zachovala si rozvahu a bez hysterického kriku jej s chladnou hlavou povedala, že sa za svoju postavu nemá dôvod hanbiť. Práve naopak, je na ňu hrdá. Za rok prešlo jej telo obrovskou premenou, vyvíjal sa v ňom nový život, z ktorého sa stal po pôrode malý živý zázrak Christian. S kilami navyše, striami a celulitídou sa v žiadnom prípade nesnaží byť zvodná pre mužov, chytajúcich bronz na kúpalisku. Pre svojho manžela je teraz ešte viac príťažlivejšia a za to, že priviedla malého Christiana na svet, je na ňu neskutočne hrdý. Neznámej žene svojou výpoveďou vytrela zrak a tá so klopenou hlavou mohla ľutovať, že sa vôbec ozvala.

So today I took my 4 month old son to the pool. While putting Christians pool hat on, a woman (maybe mid 50s) comes up and makes conversation with me about Christian. Asking me his age, how much he weighs, how he sleeps, etc. She then proceeded to tell me that the men at the pool would feel more comfortable if I was in a one-piece swim suit because a bikini isn't appropriate for a mother, especially one who's "still recovering." Anyone who knows me knows I had a few words for this crazy, ballsy woman. But instead I just smiled, kissed my son and told her, "I'm proud of my body. In just one year I've gained 50 pounds, and lost 37. I've grown a human and given birth to a beautiful miracle. My body provided food for my child. So, no, my body might not be the best sight for other men to see. My stretch marks and tummy pudge might not be sexy. But they're proof that I've done something amazing, and I have a man that loves me and finds me even sexier and more beautiful now. To be honest, I don't give a tiny rats ass what other men, or a prissy twit like you think. Have a nice day though."

A post shared by Lexi Sinclair (@lexisinclair94) on

 

My little monkey is getting so big!

A post shared by Lexi Sinclair (@lexisinclair94) on

 

Someone thinks mommy is funny today ❤️❤️❤️

A post shared by Lexi Sinclair (@lexisinclair94) on

Foto: Instagram 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.