Konečne vonku! Jar už klope na dvere a prvé oteplenie dovolilo novopečenej mamičke Lucii Sládečkovej (33) vyraziť von na prechádzku a dopriať čerstvého vzduchu aj svojej maličkej dcérke Lýdii. 

Na Instagrame zverjnila VIP maskérka video z prechádzky na bratislavskom Štrkovci, na ktorom je zachytený aj chlapček menom Sandro. Ten, ako Lucia uvádza, je jej veľká láska, rovnako ako dcérka Lýdia. Temperamentná kráska na vtipnom videu vystupuje ako skutočný živel. Jazdí na kolobežke a zjavne si užíva života po dlhom zajatí medzi štyrmi stenami.

Ku krátkemu videu pripojila Lucid nasledovný komentár: “Moje lasky 🍀💙💗🍀 Dnes sme boli prvy krat vonku, pani doktorka dovolila na chvilku.. jupiiiiiiii! Tocim chvostom od malicka 😂”

Čo poviete, rozkošní sú, no nie?

Moje lasky 🍀💙💗🍀 Dnes sme boli prvy krat vonku, pani doktorka dovolila na chvilku.. jupiiiiiiii 🙏🏻 #mum #nephew #daughter #baby #nephewlove #inlove #girl #boy #children #happyday #happytime #myworld #proud #newlife #mylife #enjoy #shortvideo #fun #stokke #stroller #black #thankful #vandastoreoriginal @vandastoreoriginal 🤗💋 @lydiasladeckova ❤🍀 Tocim chvostom od malicka [email protected]

A post shared by makeup by Lucid Style (@makeupbylucid) on

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.