Ak patríte medzi aktívnych užívateľov sociálnej siete Instagram, určite vám neušlo, že posledné mesiace mohli Slováci hlasovať za najvplyvnejších influencerov. Historicky prvý ročník ankety Social Awards Slovakia už pozná svojich víťazov!

Slováci mohli od 15. júna prostredníctvom online formulára posielať hlasy svojim najobľúbenejším influencerom spomedzi takmer 200 nominovaných, rozdelených do deviatich kategórií, ku ktorým sa ešte pridala jedna bonusová – cena poroty.

Nakoľko sa aktuálne nachádzame v druhej vlne pandémie, včerajší galavečer Social Awards Slovakia neprebehol úplne podľa predstáv. Avšak radosť ocenených nebola rozhodne o nič menšia, akoby sa mali pred divákov postaviť v róbach. Tie ale nevynechali moderátori programu, ktorí sa taktiež vo veľkom angažujú na sociálnych sieťach. Manželia Veronika a Matej alias Sajfa Cifrovci nahodení do luxusných šiat pôsobili doslova ako hollywoodske hviezdy!

Najviac divákov určite prekvapili úprimné reakcie najobľúbenejších Slovákov na Instagrame, z ktorých bolo naozaj cítiť nefalšované šťastie. Kým víťazka kategórie Best Food Adriana Poláková kričala ako o život, držiteľka sošky No Limits Zuzana Plačková so slzami v očiach nenachádzala slov. Kompletný zoznam ocenených s niekoľkými videami, zachytávajúcimi ich prvotné pocity, si môžete pozrieť nižšie. Víťazom srdečne gratulujeme!

Víťazi 1. ročníka Social Awards Slovakia

BEST FITNESS & HEALTH – Lucia Mokráňová (@luciamokranova)

BEST FAMILY – Kristína Tormová (@kristina.tormova)

BEST COMMUNITY PAGE – ZOMRI (@zomriofficial)

BEST BEAUTY & LIFESTYLE – Lucia Sládečková (@lucidstyle_official)

BEST TRAVEL – Gabriel Lovas (@thisisslovakia)

BEST FOOD – Adriana Poláková (@adrianapolakova)

CENA POROTY – Zuzana Dutková (@zuzanadi)

BEST PUBLIC RESPONSIBILITY – Kristína Kövešová (@kristinakovesova)

NO LIMITS – Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

BEST ENTERTAINMENT – František Košarišťan alias Fero Joke (@ferojoke)

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial