Tallie Dar je bežný chalan, ktorý minulý týždeň na svojom Twitter profile zverejnil zopár znudených selfie fotiek. A tu sa začala zábava, keď pozorné oči užívateľov tejto sociálnej siete zaujala mladíkova podobnosť s rokfortským čarodejníkom. Alebo počkať! Nepodobá sa viac na sladkého speváka menom Zayn Malik?

 

Kde má Gigi?

Tallie pridal k nevinným selfie popis „Si čarodeník Harry“, čo je vlastne veta zo svetoznámej ságy, ktorou chcel zrejme upozorniť na navlas rovnaké okuliare, aké nosila obľúbená postava. Po niekoľkých minútach si ale bystrozraké oko iného užívateľa všimlo podobnosť s aktuálnym priateľom modelky Gigi Hadid – Zaynom Malikom. Zopár fanúšikov fešného speváka si skutočne myslelo, že ide reálne o neho a pod fotkami pribúdali komentáre s otázkami, či sa vráti k pôvodnej skupine, kde spieval (One Direction) alebo kedy vydá nový album.

 

Kúzlo internetu

V súčasnej modernej dobe človek nikdy nevie, či práve jeho fotka neobletí celý svet. Ľudia milujú celebritných dvojníkov a ak sa spoja dokonca dve slávne osobnosti do jednej, znie to ako výhra v lotérii. Nakoniec, doposiaľ neznámemu chalaniskovi prischla prezývka „Zayn Potter“. Vyriešené!

zayn malik tallie dar podoba

daniel redclife tallie dar podoba

tallie dar podoba zayn malik harry potter

tallie dar podoba zayn malik harry potter

tallie dar podoba zayn malik harry potter

tallie dar podoba zayn malik harry potter

Zdroj: hellogiggles.com | Foto: Instagram, Twitter