Svetová speváčka Selena Gomez má za sebou skutočne náročné obdobie. Zdravotné problémy striedali milostné zápletky, čo vyústilo až do momentu, že sa známa umelkyňa musela zveriť do rúk odborníkov a skončila na psychiatrickej liečebni.

Po tom, čo Selena Gomez a Justin Bieber ohlásili ďalší z mnohých rozchodov, čakal ich fanúšikov poriadny šok. Uznávaný spevák si totiž našiel novú partnerku, s ktorou už po pár týždňoch vzťahu podstúpil radikálny životný krok a požiadal ju o ruku. Táto informácia tak zrejme jeho bývalú lásku zarazila natoľko, že si dala stopku v kariére a emocionálne sa zrútila.

Zdá sa však, že tejto zlej rozprávke nadobro odzvonilo. Podľa najnovších informácií má totiž Selena tajiť vzťah so známym spevákom, ktorého mnohé z vás poznajú z chlapčenskej skupiny One Direction. Ako už možno tušíte, jedná sa práve o sympatického Nialla Horana.

Dvojica túto správu síce nateraz oficiálne nepotvrdila, avšak bok po boku už navštevuje prvé spoločenské akcie, ako je napríklad nedávna svadba Seleninej najlepšej priateľky Courtney Barry. No nie sú spolu zlatí?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hollywoodlife.com | Foto: Twitter, Instagram/SelenaGomez, NiallHoran