Najúspešnejší slovenský cyklista pred malou chvíľu šokoval celý svet. Prostredníctvom Facebooku oznámil zdrvujúcu správu o tom, že sa jeho cesty s manželkou Katkou rozišli.

Neprešli ani tri roky, odkedy si Peter Sagan so svojou dlhoročnou láskou povedali “áno” a už to vyzerá tak, že visí vo vzduchu rozchod. Cyklistická hviezda totiž pred malou chvíľou šokovala svet na Facebooku statusom o rozpade manželstva s Katkou. „Po dlhej a starostlivej debate, Katka a ja sme prišli k záveru, že bude lepšie, ak sa ako pár rozdelíme. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme s týmto rozhodnutím. Zamilovali sme sa, prešli sme si fantastickou cestou a boli sme požehnaní  krásnym synom Marlonom. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých týchto rokov v mojej profesionálnej kariére a je to skvelá matka.”

Peťo ďalej dodáva, že si pôjde každý vlastnou cestou, a to so vzájomným rešpektom. Ich hlavným zameraním vraj teraz bude Marlon a budú robiť všetko preto, aby mu poskytli čo najlepšie starostlivé prostredie pre jeho výchovu a dali mu tak milujúcich rodičov, ktorých potrebuje.

“Nebudem to ďalej komentovať a chcel by som všetkým vopred poďakovať za rešpektovanie nášho súkromia,” ukončil svoje vyjadrenie o krachu vzťahu s Katkou trojnásobný majster sveta.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)