Fanúšikov obľúbeného seriálu z celého sveta zasiahla šokujúca správa o údajnom zdravotnom stave jedného z hlavných predstaviteľov Priateľov. Netrvalo dlho a na povrch vyplávali nové informácie, ktoré by mali odhaliť skutočnú pravdu!

Pokiaľ patríte medzi priaznivcov seriálu Priatelia, meno Matthew Perry vám rozhodne nemusíme predstavovať. Populárny herec sa objavil vo viacerých projektoch, a tak jeho fanúšikovská základňa siaha po celom svete.

Práve obdivovateľov úspešného umelca zasiahla tieto dni nečakaná správa o jeho zdravotných problémoch. Podľa informácií zahraničných médií by mal byť totiž hercov stav natoľko zlý, že mu ostáva len šesť mesiacov života. Tieto správy mali potvrdiť aj ľudia z jeho okolia, podľa ktorých vraj Matthew zapíja lieky alkoholom.

Po zverejnení danej publikácie však prišiel nečakaný zvrat. K celej situácii sa totiž vyjadril hercov hovorca, podľa ktorého sa má jednať o klamlivú informáciu a Matthewov stav je stabilizovaný, čo dosvedčujú aj jeho najbližší. Tento možný hoax tak mal vzniknúť len na základe fotografií, kde seriálového Chandlera môžeme vidieť síce strhaného, avšak rozhodne nie na pokraji smrti.

Zdroj: Gossipcop.com | Foto: Twitter