Patrik Švajda a Zlatica Puškárová si uplynulé dni užívali v zasneženej Terchovej, kde im spoločnosť robili aj ratolesti. Rodinka si počas výletu stihla spraviť niekoľko krásnych záberov, pričom jeden z nich je obzvlášť výnimočný.

Obľúbenou destináciou Švajdovcov je malebná Terchová, kde sa vybrali za priateľmi už po 17-krát. Ako totiž prezradila Zlatica na svojom Instagrame, zimu nekonečne miluje. “Potrebujem zasneženú krajinu, hory, chlad, lyžovačku, teplý čaj, únavu po lyžiach, blízkych a potrebujem pre moje deti aj slovenské hory, ich/našu krasotu, majestátnosť a hrdosť, ktorú dodávajú,” uviedla krásna moderátorka.

Markizáci vzali na dovolenku aj Patrikove deti z prvého manželstva. Pobyt spojený s príjemnou lyžovačkou bol tak ideálnou príležitosťou na to, aby si hrdý otecko spravil krásny záber so svojimi štyrmi synátormi. Za objektív sa postavila vedúca zájazdu a záber ako z katalógu bol zrazu na svete.

“PAŤO a jeho štyria milovaní synáčikovia na horách – Paťko, Adam, Samko, Leo – bratská láska, Švajdíci”, okomentovala chlapcov blondínka, pričom zo záberu si môžu vybrať “toho svojho” asi ženy a dievčatá všetkých vekových kategórii. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Patrik Švajda

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.