Nikol Fridrichová patrí k najvýraznejším postavičkám tohtoročnej Farmy. Výrazná rodáčka z Trnavy sa pred kamerami neostýcha spraviť čokoľvek od s*xuálnych praktík cez hadie taktiky až po agresívne správanie voči ostatným účastníkom. Avšak aj táto neriadená strela v sebe ukrýva city. V poslednom dieli sme ju mohli vidieť v rozpoložení, v ktorom sme si ju doteraz ani len nevedeli predstaviť. 

Tesne pred posledným duelom dostala Nikol ďalší trest za svoje správanie, ktoré celkom nekorešpondovalo s pravidlami Farmy, a tak sa presunula z tímu mešťanov k dedinčanom. Či bol práve toto dôvod, prečo sa rozhodla siahnuť po liste od dcéry, zatiaľ nevedno.

Slová od neplnoletej Rebeky dostali do očí farmárky slzy nielen dojatia, ale aj hanby. ,,Vieš jak ma s*re, že ja tu robím hanbu,” povedala cez vzlyky ostatným farmárov mešťanka, žijúca v Bratislave. Na kameru taktiež priznala, že bez Heňa, ktorý jej po nociach robí spoločnosť, by čas na statku nezvládla.

,,Som dospelý človek a jasné, že každý si vystrelí, každý si užíva ten život a za posledný trištvrťrok … proste mi bolo zistených strašne veľa vecí a diagnóz. Snažím sa na to nemyslieť, snažím sa žiť ten život naplno. Aj dôvod, prečo som sa sem prihlásila bol, že ak sa mi niečo stane, nech tej malej po mne niečo zostane. A nie vždy som dobrá mama, ale žijem pre svoju dcéru a bojujem pre svoju dcéru. Aj keď som tu porobila nejaké veci, normálne to človek robí aj vonku,” v spovednici povedala osamote na kameru plačúca Nikol. To, čo jej napísala dcérka, si môžete v plnom znení prečítať nižšie.

List od dcéry pre Nikol

Pre najlepšiu maminku!

Keď viem, že ťa dlhšiu dobu neuvidím, je mi každý deň smutnejšie a smutnejšie. Ľúbim ťa nekonečne. Haha, vyhrala som! Si tá naj naj naj naj najlepšia maminka na celom svete! Ty si iná a tvrdá žena.
Keby si veľmi chcela vyhrať tú Farmu, tak ty to určite dáš. Držím ti palce aj na rukách aj na nohách. Ten chleba a rožok, ktorý si piekla, mňam to mi véééľmi chutilo. A tie buchty, óóó, už sa môžeš vydávať.
Dúfam, že si budeš s každým rozumieť, a aj to, že niekomu nerozbiješ hlavu. Ja viem, že ti to zbytočne hovorím, ale čo už. Prajem si, aby tie dva mesiace už prešli a už sa teším na teba, keď prídeš a ja od šťastia budem plakať. Dám ti veľké objatie a veľkú pusu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/nikki_fridrich