Celulitída – nepriateľ každej ženy, ktorého sa je ale len veľmi ťažké zbaviť. Šport, zdravá strava či príjem tekutín sú naň v mnohých prípadoch nepostačujúce zbrane, čoho dôkazom je i odvážny záber fitnessky Sii Cooper. Mladá mamička ženám odkazuje, aby sa za pomarančovú kožu nehanbili!

Sia Cooper sa okrem mamičkovských povinností venuje i trénerstvu a blogovaniu. Na Instagrame ju sleduje viac než milión žien z celého sveta, ktorým kráska dodáva obrovský kus motivácie k tomu, aby sa nehanbili ukazovať svoje nedokonalosti. Okrem toho je ale obrovskou inšpiráciou pre mamičky, bojujúce po pôrode s kilami navyše. Sia je totiž príkladom toho, že keď sa chce, tak sa naozaj dá – pri pohľade na jej tehličky na bruchu by ste len ťažko povedali, že má táto dáma za sebou dva pôrody.

Niektorým predstaviteľkám nežnejšieho pohlavia sa však Siine polonahé snímky nepozdávajú – podľa nich by ako matka nemala na internete zverejňovať odhalená, nakoľko by vraj takéto zábery jej deti vidieť nemali. Brunetka si ale myslí opak a nechápe, prečo by sa mamičky nemohli cítiť príťažlivo. ,,Chcem, aby moje deti videli matku, ktorá sa vo vlastnej koži cíti dobre,” prezradila na sociálnej sieti trénerka, v minulosti bojujúca so silnými komplexami. Ako uviedla, kraťasy si po prvýkrát obliekla len pred pár rokmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na Siinom profile možno nájsť rôzne fotografie jej tela, avšak vyššiu pozornosť si rozhodne zaslúži ten, kde sa ukazuje odzadu. ,,Pamätám si, keď som si túto fotku, kde sa ukazujem odzadu, urobila v júni na Bahamách. Nezdieľala som ju, pretože ma trápila celulitída! Tak ju zdieľam teraz, pretože chcem, aby ste sa, dámy, cítili ako silné majiteľky svojho tela. Ste viac ako vaše jamky. Noste tie prekliate plavky, pretože život je príliš krátky! Milujem vás všetkých,” odkázala majiteľkám pomarančových stehienok a zadočku 29-ročná Američanka, ktorá je dôkazom toho, že sa s celulitídou stretávajú aj baby, holdujúce športu a zdravému životnému štýlu. Sia, ďakujeme! :)

Siinu celulitídovú FOTO si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/diaryofafitmommyofficial