Máme jej čo závidieť! Speváčka Célione Dion dokáže upútať v každom veku, a dokonca sa odvážime povedať, že čím je staršia, tým je krajšia. Nie nadarmo sa hovorí, že ženy zrejú ako víno.

Aj po štyridsiatke stále krásna! Celine Dion najnovšie zaujala lookom na svetovej premiére filmu Kráska a zviera, ktorá sa konala v Los Angeles. Zdá sa, že svoje tajné zbrane naplno vytiahla a svojím závideniahodným vzhľadom dráždi nielen mužov, ale aj ženy. Céline sa objavila na premiére ako hosť, keďže soundtrack k filmu obsahuje aj jednu z jej piesní.

Na spoločnej fotografii vás zaujme práve Céline, a to bez pochýb!

premiéra filmu kráska a zviera
Svetová premiéra filmu v Los Angeles, zdroj: facebook Beauty and the Beats

Elegantná a príťažlivá zároveň

Na červenom koberci sa ukázala v krásnej svetlomodrej róbe od dizajnéra Christiana Siriana, ktorá na nej pôsobila veľmi zmyselne a žensky s jemným nádychom extravagancie. Vyžarujúca charizma kanadskej speváčky dokáže zasiahnuť široké publikum. Keď sa zahľadíte do jej očí, zbadáte iskričky, ktoré vás okamžite pohltia. Počas premiérového večera nenechala chladným určite ani jedného z prítomných mužov. Je viac než zrejmé, že v tú noc si svoju pozornosť nepriamo vyžiadala aj Céline.

celine dion na premiere filmu kraska a zviera
Céline v šatách od dizajnéra Christiana Siriana, zdroj: facebook Beauty and the Beats
celine dion a emma watson
zdroj: facebook Beauty and the Beats

U nás jednoducho zabodovala!

A čo u vás?

Foto: Facebook/Céline Dion, Beauty and the Beats