V prvý augustový deň tohto roku zaspievala kanadská speváčka Céline Dion naživo v montrealskej hale nesmrteľnú pieseň ,,My Heart Will Go On”, ktorú si (zrejme) každá z vás okamžite spojí s kultovou romantickou snímkou Titanic. Live prevedenie tejto skladby, v podaní sympatickej kanaďanky, vám však zaručene spôsobí zimomriavky po celom tele a hrozí tu aj vysoké riziko, že si budete chcieť pozrieť film Titanic. Zase raz. :) 

Skladba ,,My heart will go on” vznikla v roku 1997 a objavila sa na štúdiovom albume speváčky Céline Dion s názvom ,,Let’s talk about love”, taktiež na albume soundtrackov k filmu Titanic. Pieseň sa stala okamžite jednou z najúspešnejších skladieb roku 1997 a dokonca vyhrala aj niekoľko prestížnych cien. S obdivom musíme skonštatovať, že tento nestarnúci hit nestráca nič zo svojho čara ani po takmer 20. rokoch a v LIVE prevedení z vystúpenia v Montreale vás chytí za srdce minimálne tak silno, ako keď ste ho počuli po prvýkrát. :)

Céline Dion – My heart will go on naživo, Montreal 2016

My heart will go on oficiálny videoklip

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)