Speváčka Celeste Buckingham nie je žiadny zakríknutý kvietok, ale žena na správnom mieste! Počas online rozhovoru s fanúšikmi sa nenechala zaskočiť negatívnymi komentármi a neprajníkom okamžite poslala jasnú odpoveď.

Ženy v šoubiznise sú mnohokrát posudzované pre svoj výzor, vyjadrenia, ale aj vystupovanie. Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí, veď každému sa páči niečo iné. Avšak prečo majú niektorí užívatelia internetu silou mocou chtíč ubližovať svojimi negatívnymi komentármi iným? Závisť? Neprajnosť? Nevedno. Čoraz populárnejšie sestry Celeste Buckingham a Carmel Paradise dnes absolvovali online rozhovor s fanúšikmi, kde sa okrem pozitívnych komentárov a príjemných otázok objavilo aj zopár skutočne nevhodných. Sestry to však žiadnym spôsobom nerozhodilo, otázky neodignorovali a s gráciou odpovedali aj na nepríjemné komentáre na ich výzor či tvorbu. ,,Celeste, schudni.. tvoja ri* ledva na DOD vyšla po schodoch, hádam si sa nezadychčala, buchtička.“ Kým niekoho by podobná pripomienka rozrušila, prípadne prinútila k extrémnej diéte, speváčka si zachovala chladnú hlavu a neprajníčke/ovi odpísala: ,,Milačik, na rozdiel od teba som nielen vyšla po schodoch, ale aj zaspievala. Moja velkosť tvoj problém nie je a dúfam, že sa ti z toho nezatočil/a hlava. Pekný deň.“

Okrem toho sa Celeste vyjadrila aj k tomu, prečo vlastne začala s tak nepríjemným zlozvykom ako je fajčenie: ,,Dostala som sa k tomu nedávno. Keď človek uteká hore dole, moc nespí a je v strese, hľadá nejaký spôsob odľahčenia. To bola jedna vec a druhá bolo aj tým, že veľa mojich kamarátov a kolegov fajčilo. Ťažko sa povie nie, keď všetci okolo vás fajčia. Ale už mi aj dochádza, že asi by som už aj mala prestať.“ Nuž, ako sa zdá, Celeste si z neprajníkov ťažkú hlavu nerobí a my to maximálne kvitujeme. Si krásna presne taká, aká si! :)

Foto: Facebook | Zdroj: Nový Čas | Video: Youtube