Sympatická tmavovláska už viac ako rok a pol žije na Madeire, kde bojuje so psychickými problémami. Nedávno Celeste priletela na Slovensko a prezradila, ako sa akutálne cití a čo jej v Portugalsku pomohlo v najhorších chvíľach.

Po tom, čo sa charizmatická speváčka zúčastnila šou Superstar, jej kariéra vystrelila raketovou rýchlosťou. Buckingham vydávala jednu novú skladbu za druhou, veľa koncertovala a točila sa stále v jednom kolotoči. To sa, bohužiaľ, podpísalo na jej zdraví.

celeste buckingham madeira

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celeste priznala, že kedysi bojovala s anorexiou a v Portugalsku si dáva do poriadku svoju psychiku. Umelkyňa navštívila viacerých lekárov a pravidelne chodí na terapie, ktoré jej veľmi pomáhajú.

,,Som šťastná a spokojná a zároveň to, že viem, že makám na sebe v tom zmysle slova, že to nerobím preto, aby som dokázala niekomu niečo. Robím to pre seba, aby som bola zdravá a šťastná a to je najviac,“ prezradila interpretka pre Plusku. Buckingham totiž nedávno priletela späť na Slovensko, aby odprezentovala novú pieseň Feel, ktorú si fanúšikovia okamžite obľúbili.

celeste buckingham

Zdroj/Foto: pluska.sk, Instagram/celestebuckingham