Bývalá Superstaristka sa netají tým, že dlhý čas bojovala so svojou váhou, a dokonca trpela anorexiou. Málokto však vie, že Celeste už niekoľko rokov trápia aj iné problémy, s ktorými sa až teraz zdôverila prostredníctvom sociálnej siete.

Kariéra charizmatickej tmavovlásky odštartovala raketovou rýchlosťou. Celeste Buckingham pôsobí na hudobnej scéne už krásnych 10 rokov, za ktoré stihla zložiť mnoho rádiových hitov. Keďže bola populárna speváčka v neustálom pracovnom kolotoči, odzrkadlilo sa to aj na jej fyzickom a psychickom zdraví.

celeste buckingham

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pred troma rokmi som postupne začala neznášať svoju prácu. Nikde som to doteraz nepovedala. Bolo to pre vyhoretie, do ktorého som sa dostala. Začala som neznášať chodiť do štúdia, neznášala som obliecť sa a ísť do auta a na koncert. Pre umelca je to veľmi smutná vec,“ zdôverila sa interpretka v live vysielaní na Instagrame.

,,Potom prišla korona, odišla som na Madeiru. Bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som urobila. Veľmi dobre mi to padlo, cítim sa lepšie psychicky, konečne žijem zdravo a pomaly sa hojím. A konečne mám zase chuť skladať a spievať,” dodala Celeste, ktorá sa po dlhom čase podelila o svoje problémy s fanúšikmi.

celeste

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham