Ubehlo len pár dní od okamihu, kedy na pohľad harmonická a šťastná dvojica Celeste Buckingham a Aleš Mlátilík priznala nečakaný rozchod. Napriek tomu, že český podnikateľ vymazal všetky spomienky pripomínajúce ukončený vzťah, speváčka otvorene prehovorila o trápení…

Slovenská kráska so zahraničnými koreňmi tvorila približne rok pár s o 18 rokov starším partnerom Alešom. Napriek tomu, že hrdličky spolu vždy pôsobili veľmi zohrato a zamilovane, nádhernej idylke nakoniec náhle odzvonilo.

Krátko po odlúčení sa známy markizák odhodlal na zvláštny krok, keď zo sociálnej siete odstránil všetky spoločné fotografie so Celeste. Takéto rozhodnutie mladú speváčku zrejme veľmi nepotešilo, o čom svedčí aj jej najnovší príspevok. ,,Tento posledný týždeň bol náročný, plný a pracovný,” Cel priblížila v úvode.

,,Ale tento týždeň som sa opäť niečo nové naučila. Vnímať to, čo sa okolo deje, ale brať to všetko s rezervou. Na začiatku týždňa som sa aj trápila a snažila som sa to neriešiť. Samozrejme, som vedela, že to aj tak na mňa raz musí prísť. A prišlo. Ale vyhýbať sa svojim pocitom a tomu, čo človeka trápi, je ešte horšie, ako rovno si sadnúť sám so sebou a sprocesovať, čo sa všetko udialo,” speváčka priznala silné emócie.

V závere však fanúšikov ubezpečila, že sa už cíti omnoho lepšie, pričom úprimný prejav ukončila slovami plnými nádeje a odhodlania. ,,Takže dnes som mala ako keby vnútornú debatu sama so sebou. A cítim sa dobre. Cítim sa sviežo. Prajem vám len to isté,” uzavrela tmavovláska jasne naznačujúc, že sa jej s ťaživými pocitmi okolo rozchodu darí úspešne vyrovnávať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

celeste

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham