Celeste Buckingham má nového priateľa. Nečakanú informáciu o romániku so starším mužom pritom známa speváčka potvrdila aj spoločným záberom, na ktorom vyzerá čerstvá dvojica naozaj šťastne. Kvôli vekovému rozdielu však známa ikona schytala nechutnú kritiku!

Po tom, čo Celeste priznala vzťah s českým podnikateľom Alešom Mlátilíkom, nastal v radoch fanúšikov doslova ošiaľ. Nový celebritný párik má totiž medzi sebou až 18-ročný vekový rozdiel, napriek tomu však vyvolávajú dojem “tej pravej lásky”.

Po zverejnení tejto pikošky sa ale našli niektorí, ktorým rozdiel vo veku zamilovaných holubičiek prekáža natoľko, že mladú speváčku označili za zlatokopku. Na jednu z neoprávnených reakcií sa rozhodol odpovedať samotný Aleš, pričom vďaka irónii a inteligencii danú osobu totálne odpísal!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zrejme sa Vám niekto násilne dostal do Vášho účtu. Neverím tomu, že (podľa Vašej profilovej fotky) taká seriózna, šarmantná a sympatická dáma by bola schopná takého nenávistného komentára na človeka, ktorého ani nepozná. Radšej si zmeňte heslo,“ reagoval Celestin partner, pričom ženu urážajúcu jeho polovičku odrovnal použitím komplimentov a galantnosti. Tlieskame!!!😆

Foto: Instagram/Celeste Buckingham