Populárna slovenská speváčka so zahraničnými koreňmi žne jeden úspech za druhým. Zatiaľ čo v kariérnej oblasti sa jej skvele darí, v súkromí sa tiež nemá na čo sťažovať – Celeste po boku partnera Aleša doslova žiari. Práve s ním sa kráska zúčastnila nedávneho plesu, kde na seba strhla veľkú pozornosť.

Bývalá Superstaristka sa koncom minulého roka pochválila novým vzťahom so starším partnerom Alešom Mlátilíkom. Úspešný český podnikateľ a charizmatická slovenská hudobníčka spolu na každej akcii pôsobia veľmi harmonicky a šťastne.

celeste buckingham

Zamilovaná dvojica sa spolu objavila aj na prestížnom Česko Slovenskom Plese, kde sa Celeste Buckingham podarilo ukázať malé “tajomstvo”, o ktorom viacerí fanúšikovia doteraz vôbec netušili.

Speváčka pri tejto príležitosti zvolila dlhé čierne šaty s odhaleným chrbtom, ktoré jej na mieru zhotovili študenti Súkromnej školy v Kežmarku – práve Celestine zadná časť tela na seba strhla veľkú pozornosť. Mladá kráska totiž pred verejnosťou odkryla nádhernú ozdobu v podobe obrovského a výrazného tetovania pozdĺž celej chrbtice, aké sa prehliadnuť rozhodne nedalo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

celeste buckingham
celeste buckingham
celeste buckingham

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.