25-ročná speváčka Celeste Buckingham dokázala na seba napriek nevýhre v SuperStar strhnúť obrovskú pozornosť. Vďaka chytľavej hudobnej tvorbe a dokonalému anglickému prízvuku sa jej podarilo zviditeľniť sa aj v zahraničí, no posledných pár mesiacov bolo okolo jej osoby neobvyklé ticho. Krásna tmavovláska teraz vysvetľuje, čo v uplynulom období v skutočnosti prežívala.

Talentovaná Cel vždy patrila medzi ženy, ktoré si z výzoru či prebytočných kíl ťažkú hlavu nerobia. Napriek mladému veku pôsobí veľmi inteligentne a vyrovnane, avšak i ona musela ešte donedávna čeliť nepríjemným peripetiám.

celeste buckingham

Bývalá finalistka šou SuperStar priznáva, že kvôli zdravotným problémom jej ručička na váhe zobrazuje hodnoty, aké pre ňu ľahko stráviteľné nie sú. Kvôli plnším krivkám sa vraj v minulosti neraz stávala terčom nevhodných narážok, možno i preto si niektoré záležitosti vpustila do hlavy viac, než bolo potrebné.

,,Posledné mesiace som opäť padla do svojich predošlých zlozvykov. Úprimne, chvíľu som hladovala a dúfala, že schudnem. Potom som si uvedomila, že to je blbosť, tak som začala cvičiť, no tým spôsobom, že som niekoľkokrát mala pocit, že odpadnem od únavy. Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku, aby som sa nemusela obliekať a riešiť čo na seba, aby som nemala potom polhodinové depky kvôli tomu, že rifle spred troch rokov už nesedia,” speváčka otvorene prehovorila o utápaní sa v občasných depresiách.

celeste buckingham

A hoci sa obdivovaná hviezdička niekoľko mesiacov pred svetom skrývala, dnes si znovu uvedomuje, že vonkajšia podoba nie je to, čo ju robí krásnou. ,,Vaša hodnota ako človeka nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko meriate, či koľko kíl máte v konkrétnom životnom období. Majte samých seba radi. Nesúďte druhých podľa toho, ako vyzerajú, lebo vám môžem povedať z osobných skúseností, že nemáte šajnu, čo prežili, aby tu vôbec pred vami dnes stáli. A aby som prekonala v sebe túto blbosť, zavesujem fotku v domácom, nenalíčená, po celom dni upratovania,” Celeste sa konečne odhodlala ukázať realitu v plnej miere.

Obľúbená interpretka sa znovu snaží čeliť ťažkostiam, aké ju roky trápia. Pred tromi rokmi prekonala vážne ochorenie, v dôsledku akého sa jej skomplikovali prirodzené metabolické procesy v organizme. Vyzýva preto všetkých, aby namiesto súdenia iných radšej prejavili pochopenie pre veci, ktoré možno človek v sebe dusí a potajomky prekonáva. Napriek všetkému brunetka pôsobí spokojne a charizmaticky a presne takto ju fanúšikovia milujú!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

celeste buckingham

Zdroj|Foto: Instagram/Celbuckingham