Niet ani najmenších pochýb, že vlasový chameleón Celeste Buckingham je jednou z najkrajších žien slovenského šoubiznisu. Sympatická brunetka nikdy nepatrila k robustným dievčatám, avšak to, čo ukázala uplynulý piatok na svojom Instagrame, prekvapilo množstvo jej fanúšikov.

Sú tomu takmer dva roky, čo sa do speváčky Celeste Buckingham obúvali “fanúšikovia” kvôli jej údajnej nadváhe. Po vystúpení na DOD Markízy v roku 2016 sa na ňu valila vlna negatívnych komentárov, ktoré však umelkyňa s prehľadom odpinkala.

Uplynulé leto, naopak, vyrazila krásna brunetka mnohým Slovákom dych, keď sa na dovolenke ukázala v plavkách, avšak ľahšia o 16 kilogramov. Ako sa zdá, speváčka nezaháľa ani ďalej a svoje krivky si pestuje pravidelným cvičením. Na najnovšej snímke, kedy sa chystala na festival Hip Hop žije, totiž ukázala božské brucho, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani dievčence zo súťaže Miss.

Zdroj: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)