Známa Celeste Buckingham takmer celý mesiac nepridala na svoj Instagram žiaden stály príspevok, čo sa mnohým fanúšikom zdalo naozaj zvláštne. Obľúbená interpretka sa tak konečne ozvala s veľkou novinou. 

Západne od Maroka sa nachádza súostrovie Madeira, kam už viac ako mesiac dozadu odcestovala za rodičmi obľúbená interpretka Celeste Buckingham. Na krátku dobu sa tak speváčka fanúšikom odmlčala, avšak jej návrat na sociálne siete priniesol skvelé správy.

,,Už som tu – teda na Instagrame. Ale ozaj, stále sa nachádzaam na Madeire, a úprimne neviem, kedy sa vrátim. Užívam si slniečko, makám na albume, trávim čas s rodinou, ale hlavne, konečne sa dávam dokopy duševne a fyzicky. Už si nepamätám, kedy som sa naposledy tak dobre cítila,” uviedla k niekoľkým snímkam z rozprávkového miesta, kde aktuálne spája relax s prácou.

Práve v rámci tvorivej umeleckej činnosti na malebnom ostrove Cel avizovala informáciu, s kým sa bude opäť podieľať na nových songoch. Fanúšikov tejto krásky určite neprekvapí meno známeho fešáka, ktoré prezradila v závere svojej krátkej správy. ,,Prajem vám krásny víkend, myslím na vás, a neviem sa dočkať, kedy spolu s Matejom Vávrom predstavíme nové veci,” označila muzikanta, ktorého si môžete pamätať nielen z X-factoru a posledného ročníka SuperStar, ale aj ako brunetkinho bývalého partnera.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/celbuckingham