Speváčka Celeste Buckingham, ktorá prezentuje Slovensko po celom svete, v našich končinách je mimoriadne obľúbená a produkuje hit za hitom, vydala nový singel ,,Unpredictable”, ktorým sa chystá vypáliť dieru do sveta!

Takmer štvorminútová skladba, ktorá sa prednedávnom objavila na internete je zmesou rôznych štýlov od swingu, cez poprock. Speváčka v nej má masívne vokály a celková moderná a svieža produkcia naznačuje, že by sa mohla konečne reálne uchytiť aj za veľkou mlákou. Úvod nám síce trochu pripomína minuloročný hit od Lorde a Royals so zmesou rôznych skladieb, ale veď, čo sa dnes už nepodobá? Celeste držíme prsty a vy si vypočujte najnovší hit sympatickej mladej dámy, ktorý vás určite dostane :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)