Martin Harich je síce mladý, no talentovaný spevák. Hovorí o tom aj fakt, že sa dostal do úzkeho výberu britskej verzie speváckej súťaže “X-factor” a v šou “Tvoja tvár znie povedome II.” skončil na druhom mieste. Nedávno vydal album s názvom “Pátram” a práve dnes uzrel svetlo sveta aj nový videoklip k piesni “Kam sa to podelo” venovanej Celeste Buckingham.

Martin Harich kedysi tvoril pár so známou speváčkou Celeste Buckingham. Pred dvomi rokmi vzťah hudobníci ukončili a spevák vtedy napísal pieseň venovanú práve svojej bývalej priateľke, ktorú však dlho odkladal. Nakoniec sa rozhodol, že ju zaradí na album Pátram. ,,Táto skladba je pre mňa veľmi osobná. Zložil som ju pred dvomi rokmi v období konca svojho vzťahu s bývalou priateľkou Celeste. Na vydanie songu som čakal na určitý nadhľad a odstup a song tak mohol dozrieť,” povedal Martin na margo neskoršieho vydania.

harich

Hoci sa spevácka dvojica pred časom rozišla, ostali priateľmi a občas sa stretnú aj so svojimi súčasnými partnermi. Martin tentokrát prizval svoju ,,bývalú” aj do nového videoklipu, čo taktiež podporila jeho súčasná priateľka Patrícia, ktorá mu pozvanie Celeste sama navrhla. ,,Pri príprave klipu som nechcel siahnuť po bezmennej modelke a ponúkol som spoluprácu na klipe práve Celeste, ktorú ponuku prijala.”

Videoklip sa nesie v tónoch čiernobielej, čo evokuje práve spomienky a návrat do minulosti. Martin zvolil jednoduchý a minimalistický klip, v ktorom okrem Celeste účinkuje aj jeho česká kapela W.A.F. Autorom hudby aj textu je mladý spevák, singel dokonca vznikol v Martinovej vlastnej produkcii.

Foto/Video: Youtube