Celeste Buckingham rozhodne svojím najnovším vyhlásením nešetrila city svojho bývalého partnera Mateja Vávru. Takéto tvrdé slová by zaboleli aj tých najväčších “drsňákov”!

Je to presne týždeň, čo sa na verejnosti prevalilo, že Celeste Buckingham a Matěj Vávra sa rozišli. Hoci vtedy Celeste tvrdila, že ona a jej expriateľ chcú zostať v kamarátskom vzťahu, nedávno sa v známej relácii už vyjadrovala úplne inak. Celeste zavítala do populárneho Telerána, aby odpromovala svoju najnovšiu pesničku “My last song”. V spomínanej relácii však na otázku ohľadom rozchodu uviedla slová, ktoré určite nechajú chladným jej bývalého partnera Mateja Vávru. Obľúbená speváčka totiž vyhlásila, že sa nikdy necítila lepšie ako tento týždeň. Ako český hudobník vníma tieto jej slová nie je známe, ale takéto vyjadrenie by týždeň po rozchode nechcel od svojej bývalej polovičky počuť asi nikto z nás…

celeste_buckingham_official_8_12_2016_5_7_18_993

Foto: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)