Tiež si pri pohľade na krásnu Celeste Buckingham poviete, že ide o sebavedomú speváčku, ktorá nemôže mať žiadne komplexy? Pozor, omyl, aj úspešné, talentované a štíhle ženy môžu byť občas neisté a cítiť sa nie tak dokonalé, ako ich vidia ostatní.

Podobným problémom si prešla aj mimoriadne talentovaná umelkyňa Celeste Buckingham, ktorá je vzorom pre mnohé, nielen mladé dievčatá. Sympatická brunetka, ktorá premení na úspech snáď všetko, na čo siahne, nebolo spokojná so svojou postavou, a tak sa neodvážila obliecť si ani krásne čierne šaty, ktoré viseli v jej šatníku. Celeste si však uvedomila, že ,,démon“ v jej hlave je slabší ako to, že sa miluje presne taká, aká je a svoje posolstvo sa rozhodla posunúť ďalej prostredníctvom príspevku na Instagrame.

Musím priznať, že dlho som sa bála si dať tieto šaty, kvôli tomu, že som si myslela, že moje boky sú príliš veľké a že z pekných šiat budú nepekné. Ale teraz to vnímam inak. Naučila som sa, že pravá dokonalosť je v osobnosti a chovaní človeka a že skrývať svoje skutočné ,,ja“ je blbosť! Nemôžem sa furt porovnávať s niekým iným, pretože som, aká som a vždy budem a každy z nás je jedinečný. Dávka zdravého sebavedomia nikdy nikomu neuškodila. Prajem všetkým krásny večer a majte sa radi, lebo ja vás určite mám,“ napísala s absolútnou pokorou o tom, čo by si mala uvedomovať každá z nás. Bravo, Celeste, si krásna!

Foto: Instagram