Slovenská speváčka Celeste Buckingham predviedla na tohtoročnom OTO-vi krásne šaty. Smaragdová farba interpretku rozžiarila a jednoduchý strih šiat pekne kopíroval jej postavu. Róba mala vpredu a taktiež vzadu hlbší výstrih, čím odhaľovali celý jej chrbát. Práve zadný strih šiat ukázal Celestine ,,tajomstvo“, ktoré zväčša ostáva zahalené.   

Rafinované šaty odhaľovali Celestin chrbát, na ktorom má vytetované veľké ruže s prekríženými pištoľami a nad tým anglický nápis ,,myšlienky sú nepriestrelné“. Celému obrázku navyše dominuje ,,koruna“, ktorú si Celeste nechala zvečniť na šiju. Hoci sa nám nepodarilo uloviť speváčkinu fotografiu z televíznej ankety tak, že by bolo vidieť celý jej chrbát, pripájame aspoň zábery zozadu v iných šatách. :)

Smaragdová sa veľmi hodí tmavovláskam, ako je Celeste.
Smaragdová sa veľmi hodí tmavovláskam, ako je Celeste.

Celeste priznala, že tatéra zatiaľ navštívila celkovo sedemkrát. Druhé tetovanie jej zdobí zápästie – ide o francúzsky nápis ,,sila pochádza zvnútra“. Fanúšikom sa taktiež pochválila symbolickým obrázkom na lopatke, ktoré si nechala urobiť spolu s mladšou sestrou Carmel. Jedna má na lopatke tetovanie s významom ,,deň“, druhá s významom ,,noc“.

Na fotke s odhaleným chrbtom vidno aj ďalšie bočné tetovanie.
Na fotke s odhaleným chrbtom vidno ďalšie bočné tetovanie, význam nepoznáme.
Nápadné tetovanie Celeste dlho tajila aj pred rodinou.
Nápadné tetovanie Celeste dlho tajila aj pred rodinou.
Má aj francúzsky nápis na ruke.
Má aj francúzsky nápis na ruke.
Jedna má na lopatke tetovanie s významom ,,deň", druhá s významom ,,noc".
Jedna má na lopatke tetovanie s významom ,,deň“, druhá s významom ,,noc“.

Foto: Instagram