Zamilovaná! Celeste Buckingham, jedna z najúspešnejších slovenských speváčok, ktorá tvorí viac ako rok pár s českým hudobníkom Matějom Vávrom, je v tom až po uši. Pre svoju lásku verejne napísala vyjadrenie, ktoré by nenechalo chladným žiadneho muža!

Ako sa zdá, Celeste Buckingham to myslí so svojim priateľom skutočne vážne. Spoločné bývanie, spoločné koncerty, spoločne trávené voľné chvíle a nemiznúci úsmev na tvári. Sympatický mladý pár si momentálne užíva jedno z najkrajších období života a svoju lásku si neprejavujú len v súkromí, no nešetria ňou ani na verejnosti. Po mnohých fotografiách, ktoré speváčka publikovala na sociálnych sieťach, teraz prišla s láskyplným vyjadrením, v ktorom poďakovala svojej milovanej polovičke: ,,Bez teba by to nebolo ono. Mala som teraz takú chviľku, kde som si uvedomila, že v bláznivom svete mám to štastie mať človeka u seba, ktorý ma vždy vráti do reality. Nehovorím, že je to dokonalé a nechcem sa s tým chvaliť. Chcela som sa len poďakovať Matejovi. Prajem vám laskoplný deň.” No nie sú spolu krásni? :)

cel2 cel1

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)