Speváčka Celeste Buckingham práve prežíva mierne turbulentné obdobie v oblasti vzťahov, no po hudobnej stránke sa jej, našťastie, mimoriadne darí. Ako symbol začiatku novej etapy zrejme zvolila, ako každá žena, nový účes.

Celeste je mladučká, no mimoriadne úspešná speváčka, ktorú už stihli oceniť aj v zahraničí. Aj keď sa jej v práci naozaj darí, v súkromí to až tak ružovo nevyzerá. Celeste sa koncom roka rozišla s priateľom Matějom Vávrom, s ktorým tvorili pár tri roky. O pár mesiacov na to sa už síce zdalo, že superstaristka konečne našla svoje šťastie, no ani s Brunom Malíkom, známym ako DJ N.Y.X, to nakoniec nevyšlo. Za krachom ďalšieho vzťahu mala byť pracovná vyťaženosť dvojice, ktorá nedokázala zladiť svoje nabité diáre.

Celeste je tak opäť single a zdá sa že sa rozhodla vsadiť na starý ženský trik: S novým účesom príde možno aj nový chlap. Či je v jej živote opäť niekto nový zatiaľ netušíme, no s účesom si už kráska poradila na jednotku. Vsadila na krátky chic strih, ktorý z tejto charizmatickej speváčky urobil naozajstnú Femme Fatale z Paríža. Kratší strapatý zostrih pôsobí viac žensky a o čosi tajomnejšie. Celeste, s týmto účesom máš o nápadníkov postarané!

Celeste po zmene

Celeste pred zmenou

Zdroj | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.