Posledný mesiac je Slovensko z každej strany atakované reklamou na eshop s oblečením, o ktorom ešte donedávna väčšina z nás ani netušila. Kampaň dokonca neminula ani mnohé celebrity – ich profily na sociálnych sieťach tak boli zasypané nejedným príspevkom, týkajúcim sa nového online obchodu. 

Napriek tomu, že sme názov nového eshopu s oblečením, ktorý prednedávnom dorazil na Slovensku, nespomenuli, určite veľmi dobre viete, o čo ide. Kampaň je totiž natoľko silná, že sa stala pre väčšinu ľudí doslova až otravnou – za tie peniaze by ste však nepovedali nie ani vy.

Twiins, Emma Drobná či moderátor Sajfa. Nový eshop propagovali vo veľkom na všetkých mediálnych kanáloch mnohé slovenské celebrity, pričom na tému spoluúčasti na kampani v rozhovore pre Refresher prehovoril práve posledný menovaný.

sajfa

,,Ja som tam bol aj v úlohe moderátora a nechal som si zaplatiť za moderovanie tak isto, ako od hociktorého iného klienta. Nabalili mi k tomu ešte výstupy na Instagram a za tie peniaze mi to stálo,” bez servítky priznal Matej Cifra, ktorý uviedol, že sám nevie, prečo je okolo online obchodu taký veľký boom. ,,Na Slovensko jednoducho prišiel internetový obchod, ktorý má evidentne rozpočet v stovkách tisícoch eur, ktoré tu minuli. Ja nie som reklamný mág, ale to ich mohlo stáť aj pol milióna,” vyjadril svoj názor a následne uviedol, že to mohlo byť aj viac.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teóriu o tom, že známi influenceri či YouTuberi vrátane neho dostali za fotku na Instagrame tisíce eur, Sajfa vôbec nevyvrátil. ,,Na sto percent. Inak by som to nerobil. Pozrime sa na to, ako na online fashion obchod, o ktorom pred mesiacom nikto nevedel a zrazu o tom vedia úplne všetci. S výnimkou môjho svokra, ktorý sa ma pýtal, že čo je to to „jú tú“,” na rovinu prezradil budúci otecko.

Sajfa

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa